Kiralık Range Rover Autobiography

190.000 TL +KDV (Aylık)

 • Beyaz
 • Land Rover
 • Autobiography
 • Otomatik
 • Dizel
 • 4 Kapı

Araç Kiralama Şartları

Müşterinin en az 5 yıllık ehliyete sahip olması, kendi adına kredi kartı olması ve 30 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Müşteri ödemeyi nakit, banka transferi veya kredi kartı ile yapılabilir. Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralama bedeline ek olarak, kiralanacak araç grubuna göre 100000TL ile 150000TL arasında bir provizyon blokajı yapılacaktır.

Range Rover Autobiography sayfası 10 Aralık 2023 Pazar tarihi ile birlikte güncelliğini korumaktadır.

Kilometreni Seç, Avantajı Yakala
1000 km'ye kadar olan aylık kullanımlarda geçerlidir. 190000 TL + KDV
1500 km'ye kadar olan aylık kullanımlarda geçerlidir. 200000 TL + KDV
2000 km'ye kadar olan aylık kullanımlarda geçerlidir. 230000 TL + KDV
Minimum Sürücü Yaşı: 28
Minimum Sürücü Belgesi Yılı : 8
*Kampanya İstanbul'da Geçerlidir.
*Kiralayan Adına Kredi Kartı Zorunludur.
*KM aşım ücreti her KM için 115 TL + KDV

Veya benzeri bir araç!

Aylık Kiralık Otomatik Benzin Honda CR-V

Honda CR-V

 • Benzin / Otomatik
 • Aylık 75.000 ₺ +KDV
 • Yıllık 75.000 ₺ / Ay +KDV
Aylık Kiralık Otomatik Benzin Mercedes GLB

Mercedes GLB

 • Benzin / Otomatik
 • Aylık 95.000 ₺ +KDV
 • Yıllık 95.000 ₺ / Ay +KDV

Bunları Biliyor Musunuz?

KİRALAMA ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR

*İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası: Limitsiz IMM.. Maddi ve fiziksel zararlar trafik sigortasının yetersiz kaldığı durumlarda İMM tarafından karşılanır.
*İkame Araç: Araç lastik değişimi, onarımı veya bakımı yapılırken size hemen ikame araç hizmeti sunuluyor.
*Lastik Değişim: Kış lastiklerimiz kiralama fiyatına dahildir. Araç kiralama fatura bedeline de yansıtılmamaktadır.
*Adrese Teslim: Kiraladığınız veya iade edeceğiniz araçlarınız için ücretsiz vale hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
*Ek Sürücü: Kiralama sözleşmesine ek şoför ekleme hizmetimiz ücretsizdir.
*Ödeme: Araç tesliminde ödeme kolaylığı. Araç tesliminde ister nakit ile ister havale, eft ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı, banka kartı ve POS (Mail Order) ile de ödemenizi yapabilirsiniz.
*Periyodik Bakım:  Kiraladığınız araçlarınızın periyodik bakım işlemlerini, markaların yetkili servislerinde garanti kapsamında ve tam zamanında gerçekleştiriyoruz. Siz evinizde veya ofisinizde kalmaya devam edin. Biz aylık, yıllık ya da uzun dönem kiraladığınız aracı ücretsiz olarak adresinizden alıyor, gerekli bakım ve onarım işlemlerini yaptıktan sonra adresinize teslim ediyoruz.

Bufilo ile Araba Kiralama Hizmetinin Ayrıcalığını Yaşayın

Araç kiralama hizmeti alırken eksiksiz, servis bakımı yapılmış, güvenilir, kaliteli hizmet sunan, aracınızı zamanında teslim edebilen, istediğiniz türde araç bulabileceğiniz, aracın temizliği, müşterilerimizin belirledikleri süre ve kilometre ile farklı bütçelere hitap eden ve alternatifler sunabilen Bufilo, İstanbul araç kiralama firmaları arasından fark yaratarak öne çıkmayı başarmıştır.

Bufilo ile Güvenilir Araç Kiralama

İstanbul'da araba kiralama söz konusu olduğunda dikkate alınması gereken en önemli hususlardan birincisi hizmet alacağınız firmanın güvenilir olmasıdır. Lisanslı ve deneyimli sürücülerden oluşan, iyi bir ekiple kurulmuş şirket aramak her zaman bir gerekliliktir. İşine özen gösteren bir firma, çağın gerekliliği olan internet sitesine de aynı özeni gösterir diye düşünerek, değerlendirmenizi araç kiralama şirketinin internet sitelerinin kullanım kolaylığı, tasarım, içerik ve güvenliğini inceleyerek yapabilirsiniz. Merak ettiğiniz konuları veya araç kiralama taleplerinizi, firmanın internet sitesinde yer alan iletişim kanallarını kullanarak aktarınız. Bufilo, müşterilerinin konforunu ve güvenliğini hizmet bedelinin önünde tutarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet üretmektedir. Kaliteli araç markalarıyla zenginleştirilmiş geniş filosu, bireysel ve kurumsal müşterilere sunduğu imkânları, İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz ile 7 gün 24 saat hizmetinizde olan Bufilo, güvenilirliğini kanıtlamayı başarmıştır.

WhatsApp İletişim