Kiralık Volkswagen Polo 1.4 TDI DSG

15.000 TL +KDV (Aylık)

 • Beyaz
 • Volkswagen
 • Comfortline
 • Otomatik
 • Dizel
 • 4 Kapı

Araç Kiralama Şartları

Müşterinin en az 5 yıllık ehliyete sahip olması, kendi adına kredi kartı olması ve 25 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Müşteri ödemeyi nakit, banka transferi veya kredi kartı ile yapılabilir. Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralama bedeline ek olarak, kiralanacak araç grubuna göre 500TL ile 1000TL arasında bir provizyon blokajı yapılacaktır.

Volkswagen Polo 1.4 TDI DSG sayfası 10 Aralık 2023 Pazar tarihi ile birlikte güncelliğini korumaktadır.

Kiralık Volkswagen Polo

En İyi Kalite Mühendisliği: Volkswagen Polo, sürücü ve yolcuları için şık bir tasarım, konforlu bir yolculuk, harika görüş açısı ve pragmatik otomobil mühendisliği karışımını sunmaktadır. İç tasarımı ve tavan yüksekliği ile daha büyük hissettirir. Kullanımı ve park etmesi oldukça kolaydır. Rüzgar ve motor gürültüsü kabin içinde minimumda tutuluyor. Hassas süspansiyonu ve hafif direksiyonu sayesinde otoyollara ve engebeli yollarda konforlu ve kontrollü bir sürüş sunuyor.

Ekonomik Bir Seçim: 90 beygir gücündeki motoru ile 230 newtonmetre tork üreten Volkswagen Polo, ortalama 3.5 litre yakıt tüketimine ve 45 litrelik deposuyla 1300 kilometrelik menzile sahiptir. Bagaj hacmi tarafında bir hayli cömert davrandığını gördüğümüz Volkswagen Polo, segmentindeki en geniş bagaj hacmi olan 280 litrelik bir kullanım alanını sunuyor.

Güvenlik Özellikleri: Volkswagen Polo, Euro NCAP kaza test gereksinimlerini en üst seviyede karşılayarak 5 yıldız ile ödüllendirilmiş bir otomobildir. Ön ve yan hava yastıkları, stabilite kontrolü, anti blokaj fren sistemi, elektronik diferansiyel kilidi, elektronik anti-patinaj önleme sistemi, hidrolik fren asistanı, ikincil çarpışma freni, eğimde kalkış yardımcısı gibi standart donanımlar Volkswagen Polo'nun güvenlik unsurları arasında yer alıyor.

Volkswagen Polo'nun hem ekonomik hem de çok güvenli olması, günlük ve aylık araç kiralama müşterilerinin tercih listesinde üst sıralarda yer almaktadır.
Kilometreni Seç, Avantajı Yakala
1000 km'ye kadar olan aylık kullanımlarda geçerlidir. 15000 TL + KDV
1500 km'ye kadar olan aylık kullanımlarda geçerlidir. 17500 TL + KDV
3000 km'ye kadar olan aylık kullanımlarda geçerlidir. 24000 TL + KDV
Minimum Sürücü Yaşı: 25
Minimum Sürücü Belgesi Yılı : 5
*Kampanya İstanbul'da Geçerlidir.
*Kiralayan Adına Kredi Kartı Zorunludur.
*KM aşım ücreti her KM için 10 TL + KDV

Veya benzeri bir araç!

Aylık Kiralık Otomatik Dizel Fiat Egea 1.6 Multijet

Fiat Egea 1.6 Multijet

 • Dizel / Otomatik
 • Kampanya: 20.000 ₺ +KDV
 • Aylık 24.000 ₺ +KDV
 • Yıllık 24.000 ₺ / Ay +KDV
Aylık Kiralık Otomatik Benzin Renault Clio 1.0 TCe X-Tronic

Renault Clio 1.0 TCe X-Tronic

 • Benzin / Otomatik
 • Kampanya: 20.000 ₺ +KDV
 • Aylık 24.000 ₺ +KDV
 • Yıllık 24.000 ₺ / Ay +KDV
Aylık Kiralık Otomatik Dizel Yeni Volkswagen Polo 1.6 TDI DSG

Yeni Volkswagen Polo 1.6 TDI DSG

 • Dizel / Otomatik
 • Kampanya: 22.000 ₺ +KDV
 • Aylık 26.000 ₺ +KDV
 • Yıllık 26.000 ₺ / Ay +KDV
Aylık Kiralık Otomatik Benzin Yeni Volkswagen Polo 1.0 TSI DSG

Yeni Volkswagen Polo 1.0 TSI DSG

 • Benzin / Otomatik
 • Aylık 33.000 ₺ +KDV
 • Yıllık 33.000 ₺ / Ay +KDV

Bunları Biliyor Musunuz?

KİRALAMA ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR

*İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası: Limitsiz IMM.. Maddi ve fiziksel zararlar trafik sigortasının yetersiz kaldığı durumlarda İMM tarafından karşılanır.
*İkame Araç: Araç lastik değişimi, onarımı veya bakımı yapılırken size hemen ikame araç hizmeti sunuluyor.
*Lastik Değişim: Kış lastiklerimiz kiralama fiyatına dahildir. Araç kiralama fatura bedeline de yansıtılmamaktadır.
*Adrese Teslim: Kiraladığınız veya iade edeceğiniz araçlarınız için ücretsiz vale hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
*Ek Sürücü: Kiralama sözleşmesine ek şoför ekleme hizmetimiz ücretsizdir.
*Ödeme: Araç tesliminde ödeme kolaylığı. Araç tesliminde ister nakit ile ister havale, eft ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı, banka kartı ve POS (Mail Order) ile de ödemenizi yapabilirsiniz.
*Periyodik Bakım:  Kiraladığınız araçlarınızın periyodik bakım işlemlerini, markaların yetkili servislerinde garanti kapsamında ve tam zamanında gerçekleştiriyoruz. Siz evinizde veya ofisinizde kalmaya devam edin. Biz aylık, yıllık ya da uzun dönem kiraladığınız aracı ücretsiz olarak adresinizden alıyor, gerekli bakım ve onarım işlemlerini yaptıktan sonra adresinize teslim ediyoruz.

Bufilo ile Araba Kiralama Hizmetinin Ayrıcalığını Yaşayın

Araç kiralama hizmeti alırken eksiksiz, servis bakımı yapılmış, güvenilir, kaliteli hizmet sunan, aracınızı zamanında teslim edebilen, istediğiniz türde araç bulabileceğiniz, aracın temizliği, müşterilerimizin belirledikleri süre ve kilometre ile farklı bütçelere hitap eden ve alternatifler sunabilen Bufilo, İstanbul araç kiralama firmaları arasından fark yaratarak öne çıkmayı başarmıştır.

Bufilo ile Güvenilir Araç Kiralama

İstanbul'da araba kiralama söz konusu olduğunda dikkate alınması gereken en önemli hususlardan birincisi hizmet alacağınız firmanın güvenilir olmasıdır. Lisanslı ve deneyimli sürücülerden oluşan, iyi bir ekiple kurulmuş şirket aramak her zaman bir gerekliliktir. İşine özen gösteren bir firma, çağın gerekliliği olan internet sitesine de aynı özeni gösterir diye düşünerek, değerlendirmenizi araç kiralama şirketinin internet sitelerinin kullanım kolaylığı, tasarım, içerik ve güvenliğini inceleyerek yapabilirsiniz. Merak ettiğiniz konuları veya araç kiralama taleplerinizi, firmanın internet sitesinde yer alan iletişim kanallarını kullanarak aktarınız. Bufilo, müşterilerinin konforunu ve güvenliğini hizmet bedelinin önünde tutarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet üretmektedir. Kaliteli araç markalarıyla zenginleştirilmiş geniş filosu, bireysel ve kurumsal müşterilere sunduğu imkânları, İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz ile 7 gün 24 saat hizmetinizde olan Bufilo, güvenilirliğini kanıtlamayı başarmıştır.

WhatsApp İletişim